کارگاه متن پژوهشی فارسی دهم انسانی درس ۳| ویکی پدیا فارسی

کارگاه بازی حرکت موسیقی  

 
کارگاه بازی حرکت موسیقی:
ویژه گروه های سنی:
- 6 تا 12 ماهگی
- 13 تا 18 ماهگی
- 19 تا 24 ماهگی
- 2 تا 3 سال
 
در این کارگاه ها مهارت های کودکان در قالب ملودی و ریتم و ابزار موسیقی همراه با مادر در تایم های 30 الی 45 دقیقه ای آموزش داده خواهد شد.
هر دوره این کارگاه ها 4 جلسه ای ( هر هقته یک جلسه) برگزار می شود.
- جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های:
33333914
33308161
تماس بگیرید.
فرهنگسرای دنیای کودک و نوجوان

ادامه مطلب  

کارگاه آمو.شی  

با سلام
به اطلاع همکاران گرامی می رساند  کارگاه آموزشی ونشست تخصصی  دبیران زیست شناسی با حضور سرگروه های محترم شهرستان ها و  مناطق و دبیران زیست شناسی شاغل در شهر ایلام ، در تاریخ یکشنبه 94/11/4  برگزار می شود .از همکاران گرامی درخواست می شود در این کارگاه شرکت فرمایند..
محل برگزاری کارگاه:ایلام خیابان آیت الله حیدری اداره کل دامپزشکی استان ، سالن جلسات

ادامه مطلب  

اطلاعیه برگزاری کارگاه «فناورهای مرتبط با مطالعه و پژوهش ویژه افراد با آسیب بینایی: سطح پیشرفته یک»  

اطلاعیه برگزاری کارگاه «فناورهای مرتبط با مطالعه و پژوهش ویژه افراد با آسیب بینایی: سطح پیشرفته یک»اداره کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در نظر دارد در ادامه کارگاه  «فناوری های مرتبط با مطالعه و پژوهش ویژه افراد با آسیب بینایی» که سطح مقدماتی آن  7 آبان ماه سال جاری برگزار گردید، سطح پیشرفته یک این کارگاه  را به آموزش استفاده از کرزوایل در کارهای مطالعاتی و پژوهشي نابینایان اختصاص دهد. این کارگاه در روز پنج شنبه 29 بهمن سال جار

ادامه مطلب  

کارگاه های همایش هشتم پژوهش های زبان و ادبیات فارسی  

کارگاه مطالعات ادبیات و سینما
 
کارگاه تحلیل گفتمان و مطالعات ادبی
 
کارگاه نظریه فرهنگی و نقد ادبی
 
کارگاه نظریه جهان های متن و تحلیل داستان
 
برای اطلاعات تکمیلی و تکمیل فرم ثبت نام به سایت پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگی مراجعه شود:
http://www.ihcs.ac.ir/Pages/Features/StaticPage.aspx?id=11899
 

ادامه مطلب  

کارگاه ارزیابی و درمان  

محورهای کارگاه: - رشد کودک و چگونگی آن - کودک و شکل گیری شخصیت - معرفی اختلالات رفتاری - هیجانی (اختلال بیش فعالی و نقص توجه ، اوتیسم ، سلوک، اضطرابی و.....) ، نحوه ارزیابی اختلالات (مشاهده ، پرسشنامه ، مصاحبه) و نحوه برنامه ریزی جهت درمان هر اختلالاین کارگاه 30 ساعت کارورزی محسوب میشود .گفتنی است کارگاه دارای گواهینامه معتبر میباشد.ریاست محترم دانشگاه از برگزاری این کارگاه تشکر کرده و امیدوار است در اینده نزدیک کارگاه ها و همایش های این چنینی در

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه آموزشی با محوریت کاردرمانی ذهنی  

کارگاه آموزشی کاردرمانی ذهنی با حضور همکاران مراکز استثنایی شهرستان شاهرود به میزبانی مرکز  ایوب برگزار گردید .
در این کارگاه در خصوص کاردرمانی دانش آموزان استثنایی اطلاعاتی به معلمان داده شد . نحوه صحیح راه رفتن و نشستن و همچنین نکاتی پیرامون مهارتهای نوشتاری و پیش زمینه های آن از جمله عناوین مورد بحث در این کارگاه بود .

ادامه مطلب  

کاملترین فایل پروژه کارآفرینی کارگاه تولید بتن سبک (واتیونگ،هبل،سیلیکا)  

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورداینک شما با جستجوی ((پروژه کارآفرینی کارگاه تولید بتن سبک (واتیونگ،هبل،سیلیکا))) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پروژه کارآفرینی کارگاه تولید بتن سبک (واتیونگ،هبل،سیلیکا)- شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب
پروژه کارآفرینی کارگاه تولید بتن سبک (واتیونگ،هبل،سیلیکا)در 56 صفحه ورد قابل ویرایش

ادامه مطلب  

 

نگارش مقالات، پروپوزال و پایان نامه ادبیات فارسي در مقاطع مختلف پذیرفته می‌شود.
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
(09118723695)
زبان فارسي سند هویت و مهمترین پشتوانه فرهنگی جامعه ماست ، آثارادبی فارسي سرمایه‌های معنوی و یكی از مهمترین مظاهر هنری ایرانیان است.
زبان فارسي به عنوان یكی از شاخه‌های علوم انساني دارای جایگاهی خاص در آموزش و پرورش عالی است. شرط اول موفقیت در این رشته داشتن شوق و علاقه است.
زبان و ادبیات فارسي ش

ادامه مطلب  

گوگل یعنی همه چیز دانی؟  

قرارست "کارگاه روشهای انتخاب نشریات برای انتشار مقالات علمی" را برگزار کنم. هزینه شرکت در این کارگاه سی هزار تومان است. یکی از دوستان اطلاعیه کارگاه را در گروهی تلگرامی ارسال کرده است و یکی از اعضای گروه نوشته است:
"بخاطر شناسایی نشریات اینهمه پول داره میگیره!احتمالا فکر کرده با مشتی سندروم داونی طرفه که نمیدونن اینترنت گوگل چیه نشریه!!والا....

ادامه مطلب  

کارگاه فروش با مدل جهانی دیسک در مورخ 1-7-95 در مشهد برگزار می شود  

کارگاه فروش با مدل جهانی دیسک در مورخ 1-7-95 در مشهد برگزار می شود ، در این کارگاه به مذاکره مبتنی بر مدل جهانی دیسک ، تیم های فروش و نحوه فروش حرفه ای به هر یک از تیپ های رفتاری پرداخته می شود ، همچنین نحوه ارتباط با مشتریان و همچنین تیم های پشتیبانی فروش در عملکرد فروش بسیار تاثیر گذار هستند که در این کارگاه به این موارد اشاره می شود 

ادامه مطلب  

 

بسمه تعالی
        کارگاه روانشناسی " تربیت کودک " به مدت  جلسه  از تاریخ 20 تیر ماه ؛
       روزهای یکشنبه ساعت10 تا 11  توسط خانم حاج صادقیان  در مرکز آفتاب برگزار می گردد .
      سرفصل های کارگاه :
                                       
        کارگاه بصورت مشارکت گروهی و با حضور حداکثر 12 نفر برگزار می گردد .

ادامه مطلب  

 

موسسه فرهنگی تسنیم، با مشارکت و همکاری خبرگزاری فارس، برگزار می کند: کارگاه مبانی داستان نویسی با تدریس :مرضیه معظمی گودرزیبرگزار می شود. این کارگاه که شامل تمرین های عملی نوشتن و بحث های نظری و نقد و بررسی آثار نوشته شده در کارگاه می باشد، با ظرفیت محدود، عصر روزهای چهارشنبه برقرار است.علاقه مندان به حضور در این کارگاه می توانند از مهرماه روزهای چهارشنبه از ساعت 3 الی 6 عصر به نشانی زیر مراجعه فرمایند:میدان فردوسی، کوچه شاهرود، پلاک یک، خب

ادامه مطلب  

کارگاه آموزشی مطالعات پویش ژنومی (GWAS)  

کارگاه آموزشی مطالعات پویش ژنومی در تاریخ 11 و 12 خرداد 95 در دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد. برای جزییات بیشتر در مورد کارگاه به آدرس زیر مراجعه کنید.http://news.znu.ac.ir/pg/13706هزینه کارگاه برای دانشجویان 100 هزار تومان و اعضا هیات علمی 200 هزار تومانمتاسفانه کارگاه فوق به دلیل عدم هماهنگی های لازم از طرف دانشگاه زنجان برگزار نخواهد شد.

ادامه مطلب  

دوره آموزشی سرپرست کارگاه - دکتر بهمن معین پور  

Site Manager سرپرست کارگاه
سرپرست کارگاه شخصی است حقیقی که توانایی اداره یک کارگاه ساختمانی را داراست. وی می تواند امور اجرایی پروژه را طبق برنامه زمانبندی به جلو ببرد و گزارش کتبی به مدیر پروژه بدهد.
شرح وظایف سرپرست کارگاه عبارتست از:
1. تعیین و استقرار نگهبان، انباردار و مسئول خرید در کارگاه.
2. تجهیز دفتر کارگاه با هماهنگی دفتر مرکزی.
و........
 
دوره آموزشی سرپرستی کارگاه ( 12 ساعت)
 

ادامه مطلب  

همایش (کارگاه) یک روزه قانون مالیات های مستقیم  

همراهان گرامی
با سلام و احترام
با توجه به تعییرات اساسی در قانون مالیات های مستقیم، کارگاه یک روزه با حضور اساتید و صاحب نظران بزرگ حرفه، برگزار خواهد شد. تاریخ دقیق و پوستر این کارگاه در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد گردید.
جهت پیگیری می توانید  شماره تلگرام 09380242113 یا به اینستاگرام درج شده در این وبلاگ، که پل ارتباطی ما با شماست،  همراه و پیگیر باشید.
با تشکر

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی  

کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه سالروز ازدواج حضرت زهرا (س) و امام علی (ع) برای بانوان جوان کتابخانه برگزار گردید.
در این کارگاه، مهارت های پیش از ازدواج و نحوه انتخاب همسر توسط سرکار خانم دیناروند، کارشناس مرکز مشاوره ازدواج شهرستان بروجرد، به اعضای شرکت کننده آموزش داده شد. با توجه به ابراز خرسندی شرکت کنندگان از این کارگاه، علاقه مندان به برگزاری ادامه این کارگاه می توانند تقاضای خود را به سرکار خانم نیک نژاد، کتابدار کتابخانه، اعلا

ادامه مطلب  

کارگاه آموزشی تفکر انتقادی  

کارگاه آموزشی روانشناختی، تفکر نقادانه:
دریافت فایل پاورپوینت کارگاه آموزشی تفکر انتقادی خانم دکتر موتابی و خانم دکتر فتی:
یادگیری تفکر انتقادی یکی از مهارتهای زندگی است که هر فردی در هر رده و مقامی می بایستی آن را فرا گیرد. بدون تفکر انتقادی امکان پذیرش افکار و باورهای نادرست بسیار افزایش می یابد و ...

ادامه مطلب  

خرید آنلاین پایان نامه رفتار اطلاع‌یابی آموزشی- پژوهشی دانشجویان تحصیلات تكمیلی علوم انسانی و فنی مهندسی در استفاده از اینترنت  

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آوردمحقق گرامی،شما با جستجوی پایان نامه رفتار اطلاع‌یابی آموزشی- پژوهشي دانشجویان تحصیلات تكمیلی علوم انساني و فنی مهندسی در استفاده از اینترنت وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پایان نامه رفتار اطلاع‌یابی آموزشی- پژوهشي دانشجویان تحصیلات تكمیلی علوم انساني و فنی مهندسی در استفاده از اینترنت)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند
پایان نامه رفتا

ادامه مطلب  

کارگاه انتقال تجربه «ابراهیم حاتمی‌کیا» در پردیس سینمایی ملت  

کارگاه‌های انتقال تجربه یکی از برنامه‌های آموزشی و پژوهشي این دوره جشنواره مقاومت است که در آن یکی از بازیگران یا کارگردانان آثار سینمایی با موضوع انقلاب و دفاع مقدس و سینمای مقاومت به طور مستقیم و رودررو با مخاطب به بیان تجربیات و خاطرات خود از بازی یا ساخت آن اثر خواهند پرداخت.

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه آموزشی نماز در بازداشتگاه عمومی بیرجند  

به منظور افزایش سطح دانش مسائل شرعی و بهره گیری کامل از انجام واجبات، کارگاه آموزشی نماز برگزار و مورد استقبال قرارگرفت .همتی مدرس این کارگاه آموزشی ضمن یادآوری لزوم آموزش جهت زندانیان واستقبال آنها ازین کلاسها افزود: این کلاسها بصورت منظم در فواصل زمانی منظم برگزار میگردد.

ادامه مطلب  

کارگاه فوتوشاپ  

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت صبح روز جمعه 10 اردیبهشت 95  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت، کارگاه آموزش فتوشاپ با هدف افزایش سطح مهارتی طراحان و افزایش کیفیت طرح های گرافیکی، ویژه ی طراحان بسیج دانشجویی در  سایت دانشگاه ولایت برگزار شد.لازم به ذکر است که این کارگاه در چند جلسه به صورت مستمر تشکیل شد.

ادامه مطلب  

کارگاه فوتوشاپ  

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت صبح روز جمعه 10 اردیبهشت 95  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت، کارگاه آموزش فتوشاپ با هدف افزایش سطح مهارتی طراحان و افزایش کیفیت طرح های گرافیکی، ویژه ی طراحان بسیج دانشجویی در سایت دانشگاه ولایت برگزار شد.لازم به ذکر است این کارگاه در چند جلسه به صورت مستمر تشکیل شد.

ادامه مطلب  

کارگاه کنترل خشم و عصبانیت (Workshop on Anger Management with CBT)  

 
 
عنوان کارگاه: کنترل خشم و عصبانیت با روش درمان شناختی رفتاری
مدرس کارگاه: دکتر ایمان عسکری، دکترای تخصصی روانشناسی در اختلال های خشم و عصبانیت
زمان و مکان برگزاری: جمعه 25 تیر ماه 1395، تهران، ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید:
ایران : 00989227059213 آلمان: 004917627112756

ادامه مطلب  

کارگاه قصه خوانی وقصه گویی  

برگزاری کارگاه قصه خوانی وقصه گویی درکتابخانه عمومی شهدای طاحونه این کارگاه که امروزسه شنبه بیست وپنجم خردادماه 95دومین جلسه اش برگزارشد خوشبختانه بااستقبال کودکان روبروشد وقصه خوانان وقصه گویان به شرح ذیل قصه موردعلاقه خودرااجراکردند
الف )خانم مریم کاظمی قصه آبچال تعریف کردند
ب)خانم یاسمن میلادی قصه خرگوش باهوش بیان کردند
ج)خانم فاطمه همتی قصه دخترگیس طلا وسه خرس بیان کردند
د)خانم مطهره عبدی قصه ملکه برفی بیان کردند
ه)خانم فائزه بهروز

ادامه مطلب  

کارگاه آموزشی استانی طراحی و تولید محتوای الکترونیکی.....  

با عرض سلام خدمت همه هنرآموزان محترم
یک کارگاه آموزشی استانی تحت عنوان تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار کپتیویت در روز سه شنبه مورخه 94/12/11 در محل پژوهشسرای دانش آموزی واقع در میدان یخسازی - ابتدای جاده فومن - شهرک اندیشه
بر گزار میگردد، لذا از کلیه هنرآموزان فنی و کاردانش و نظری دعوت بعمل میاید تا در کارگاه فوق شرکت نمایند.
به شرکت کنندگان گواهی حضور داده خواهد شد.
ساعت شروع :
8:30 الی 13

ادامه مطلب  

کارگاه شمع خورشید  

 
کار گاه هنری شمع خورشید در حال تجهیز کارگاه های اموزشی و تولیدی جدید خود در مناطق 1 و 12 شهر داری تهران میباشد
هنر جویانی که قصد شرکت در کلاسهای رایگان هنری شمع سازی/طراحی روی پارچه/نقاشی روی شیشه/بدلیجات و زیور الات/تاج های ژله ای کارگاه هنری شمع خورشید را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام تلفنی میتوانند با شماره 33757190-021 تماس یا برای مراجعه حضوری به آدرس درج شده در صفحه نخست مراجعه نمایند
 

ادامه مطلب  

کارگاه مهارت های زندگی  

 
 
رابطه با همسالان اهمیت زیادی برای کودکان دارد. کودکان در جریان تعامل با دیگران، ارزشها، رفتارها و باورهایی را که به عضویت آنان در جامعه کمک می کند یاد می گیرند چون دوستی ها نقش بسیار مهمی در زندگی کودکان بازی می کنند. آموختن راه و رسم ایجاد روابط خوب، یکی از قسمت های بسیار مهم رشد است
 

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه تخصصی ویژه دبیران اقتصاد  

این کارگاه در روز دوشنبه 95/2/13 ساعت 9 صبح در محل تالار شهید بهشتی (سالن جلسات گروههای آموزشی)برگزار می گردد. بخشنامه در تاریخ 2/6 به مدارس ارسال شده است. از همکاری وتشریف فرمایی عزیزان سپاسگزاریم.
                                                                                         سرگروه اقتصاد ناحیه یک
                                                                                          لادن ویسی
 

ادامه مطلب  

کارگاه مهارتهای زندگی با حضور استاد دادخواه :  

در نیمسال اول سال 94-95 کارگاه مهارتهای زندگی با حضور استاد دادخواه برگزار شد: تقسیم بندی مهارتای زندگی بر اساس الگوی سازمان جهانی بهداشت بوده که شامل :1.توانایی تصمیم گیری 2.توانایی حل مسئله3.توانایی تفکر خلاق4.توانایی تفکر نقادانه5.توانایی برقراری رابطه موثر با دیگران6.توانایی برقراری رابطه بین فردی سازگارانه7.توانایی خوداگاهی8.توانایی همدلی با دیگران9.توانایی رویارویی با هیجان ها(غم, خشم,شادی)10.توانایی رویارویی با استرس ها (ریلکسیشن)این کا

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه های آموزشی  

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت صبح روز جمعه 27/1/95 کارگاه های آسیب شناسی ماهواره و فضای مجازی، آموزش نشریات، فن بیان و اصول مذاکره به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت برای تمامی دانشجویان شهرستان ایرانشهر در این دانشگاه برگزار شد.در ابتدای برنامه محمد صادق خانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ضمن خوش آمد گویی به حاضران و دانشجویان شرکت کننده در کارگاه خاطرنشان کرد: از اهداف بسیج دانشجویی در ترم های آینده برگزاری هرچه بیشتر

ادامه مطلب  

کارگاه تله های زندگی  

 
بسمه تعالی
        کارگاه روانشناسی " آشنایی با تله های زندگی و نقش آنها در روابط آشفته " به مدت 3 جلسه  از تاریخ دهم مرداد ماه ؛
       روزهای یکشنبه ساعت 16 تا 19  توسط آقای فتاحی  در مرکز آفتاب برگزار می گردد .
      سرفصل های کارگاه :
                                          -  روابط آشفته چه خصوصیاتی دارند ؟
                                           - هفت ویژگی  ذاتی که هر کودکی با آنها  به دنیا می آید
                           

ادامه مطلب  

شعب جدید کارگاه هنری شمع خورشید  

 
 
کار گاه هنری شمع خورشید در حال تجهیز کارگاه های جدید خود در مناطق 1/ 15 و 20 میباشد که جزییات بیشتر به زودی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت
هنر جویانی که قصد شرکت در کلاسهای رایگان هنری شمع سازی/طراحی روی پارچه/نقاشی روی شیشه/بدلیجات و زیور الات/تاج های ژله ای کارگاه هنری شمع خورشید را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام تلفنی میتوانند با شماره 33757190-021 تماس یا برای مراجعه حضوری به آدرس درج شده در صفحه نخست مراجعه نمایند

ادامه مطلب  

کارگاه آموزشـی مقابله با خلق منفی  

کارگاه آموزشی روانشناسی و مشاوره
کارگاه آموزشی مقابله با خلق منفی(افسردگی) خانم دکتر موتابی
هر فرد ممکن در زندگی به دلایل مختلف خلق و احساس پایداری منفی را تجربه کند که وی را از فعالیت باز دارد و مانع از انجام فعالیت هایش بشود از این جهت می بایست یاد بگیرد که چگونه این خلق منفی را مدیریت نمایید در ذیل فایل آموزشی پاورپوینت برای آموزش و یادگیری این مهارت گنجانده شده است:
 
 
 

ادامه مطلب  

کارگاه نقد رسانه  

تهران هستم. فرودگاه
امروز در کنگره آموزش و ارتقاء سلامت تدریس داشتم. در کارگاه نقد رسانه در سلامت.
زحمت زیادی کشیده بودم اما به علت اشکال در سیستم صوتی، قسمت های مهمی از مطالب قابل ارائه نبودند.
فردا جشنواره شهید مطهری منطقه 9 در مشهد است

ادامه مطلب  

دوره آموزشی تجهیز کارگاه در پروژه های ساختمانی و صنعتی - دکتر بهمن معین پور  

دوره آموزشی تجهیز کارگاه در پروژه های ساختمانی و صنعتی - دوره آموزشی 12 ساعت
تجهیز کارگاه یکی از مباحث مهم و اثر گذار در پیشرفت کار و کیفیت اجرای پروژه  می‌باشد.این موضوع به طور مستقیم و غیر مستقیم بر توانایی‌های نیروی انساني و بهره وری و اثر بخشی منابع مورد نیاز پروژه تاثیر بسزایی دارد.یک تجهیز خوب می‌تواند یک فرایند خوب را هدایت سیستماتیک کند و یک تجهیز بد،آشفتگی ،روزمرگی و هدر دادن  منابع موجود در کارگاه را موجب شود .تمامی‌همکاران که

ادامه مطلب  

کارگاه عشق مجرد ها  

سلام ب همه دوستان عزیزمژده به علاقمندان شرکت در "کارگاه مجردها"کارگاه مجردها :توسط "استاد زندى"مبتکر طرح خانواده پایدار در کشور برگزار مى گردد.این کارگاه براى دختران بالاى 15سال و پسران بالاى16سال مى باشد که مى توانند به اتفاق خانواده (پدر و مادر) با یک هزینه در کلاس شرکت نمایند.و همچنین براى دختران و پسرانى که تصمیم به ازدواج دارند و در دوره نامزدى به سر مى برند نیز کاربردى است.در این کارگاه :فیلترهاى انتخاب همسر و چگونگى بر خورد مناسب با جنس

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1